سرهنگ آقایی اظهار داشت: این مجموعه با شعار «اخلاق مداری و رفع تبعیض» همواره درصدد ارتقاء معنویت و بهره وری بهینه از کارکنان وظیفه و رسمی سپاه عاشوراست.


سرهنگ محمدجعفر آقایی فرمانده پشتیبانی قرارگاه سپاه عاشورا با بیان اینکه شهید مدافع حرم حامد جوانی دوران خدمت خود را از مجموعه گردان،قرارگاه آغاز کرد، به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا گفت : به تعبیر پدر بزرگوار شهید، روحیه ی جهادی و شور و نشاط خدمت از مجموعه «گردان قرارگاه» به شهید حامد جوانی منتقل شد.

آقایی اظهار داشت: تقدیم یک شهید در راه حفظ حریم ولایت و جبهه مقاومت اسلامی، برگ زرینی در کارنامه گردان پشتیبانی قرارگاه محسوب می شود.

فرمانده پشتیبانی قرارگاه خاطرنشان کرد: پاسداران و سربازانِ «گردان قرارگاه» در راه پشتیبانی، حفظ و حراست از هویت انقلاب اسلامی پای کار بوده و با اشتیاق فراوان مشغول خدمت رسانی هستند.

وی افزود: مسئولیت پشتیبانی، استقبال و تشییعِ ابدان مطهر شهدای انقلاب اسلامی افتخار بزرگی برای مجموعه گردان پشتیبانی قرارگاه است.

آقایی با بیان اینکه تحول و نوشوندگی در دستور کارِ گردان پشتیبانی قرارگاه است، گفت: حفظ و ارتقاء معنویت پاسداران و سربازان این مجموعه با اجرای برنامه های انقلابی و بزرگداشت شهدای مدافع حرم میسّر خواهد بود.

فرمانده پشتیبانی قرارگاه خاطرنشان کرد: معنویت با بی عدالتی تناقض دارد لذا این مجموعه با شعار «اخلاق مداری و رفع تبعیض» همواره درصدد ارتقاء معنویت و بهره وری بهینه از کارکنان وظیفه یِ سپاه عاشوراست.

وی در پایان متذکر شد: پتانسیل، نشاط و کارآمدی کارکنان وظیفه نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *