فرمانده سپاه عاشورا گفت : انقلاب اسلامی ثمره خون شهداست و اقتدار و صلابت امروز کشورنتیجه از جان گذشتگی های هزاران شهید گلگون کفن است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم صبح یکشنبه و در جریان سفر به شهرستان مراغه در دیدارهای جداگانه با خانواده شهید علی کنعانی و شهیدان رسول ، اصغر و سیروس کرمی گفت : خانواده شهدا و ایثارگران افتخار جامعه، صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشورند و خدمت به آن ها افتخار بزرگی است.
وی افزود : امروز همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم چون همه بر سر سفره‌ای آن‌ها نشسته‌ایم. شهدایی که امنیت و آسایش را برای کشور و ملت به ارمغان آورده اند.

سردار خرم خاطرنشان کرد : دیدار با خانواده شهدا فرصتی برای تکریم خانواده معظم شهدا است و موجب تجدید روحیه برای خدمت اسلام و انقلاب می شود.

وی تصریح کرد : خانواده‌های معظم شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار با خانواده شهید علی کنعانی اولین شهید مدافع حرم استان و خانواده شهیدان رسول ، سیروس و اصغر کرمی دیدار کرد.

سردار خرم سپس به شهرستان ملکان سفر کرد و با حضور در منزل شهید ناصر اصغری به گفتگوی صمیمی با پدر بزرگوار این شهید پرداخت.


انتهای پیام /


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *