فرمانده سپاه عاشورا به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با حضور در خانواده شهدای دفاع مقدس و جانباز جبهه مقاومت، ایثارگری های آنان را تکریم کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ عصر روز(سه شنبه) فرمانده سپاه عاشورا به همراه جانشین فرماندهی و مسئول حوزه نمایندگی سپاه عاشورا با حضور در خانواده شهدای دفاع مقدس و جانباز جبهه مقاومت، ایثارگری های آنان را تکریم کردند.

 

منزل جانباز جبهه مقاومت صمد فاتح نژاد اولین مقصد سردار عابدین خرّم بود که در فضای کاملا صمیمی و معنوی با این جانباز سرفراز به گفتگو پرداخت.

 

سردار خرم در این دیدار گفت: آمده ایم تا با دیدن شما روحیه بگیریم و با انرژی به انقلاب و اسلام خدمت کنیم.

خاطر گویی های صمیمی و بی تکلف فاتح نژاد و سردار خرم، از نبردهای این دو با گروهک های ضدانقلاب داخلی در شمالغرب و تروریست های داعشی در عراق و شام، صفای خاصی به این محفل داده بود.

 

فاتح نژاد ضمن ابراز ارادت قلبی به رزمندگان سپاه عاشورا، گفت: همه پاسداران سپاه عاشورا، مخلص و خاکی هستند و بوی شهید باکری ها را از شمااستشمام می کنیم.

 

این جانباز جبهه مقاومت دیدار با رهبر معظم انقلاب را بزرگترین اَمل خود خوانده و از سردار خرم تقاضای مهیا کردن یک دیدار با رهبر انقلاب داشت که فرمانده سپاه عاشورا نیز این ارادت قلبی وی را تحسین کرد.

 

دیدار با خانواده شهیدان  علیرضا، یعقوب و محمدرضا صبوری، مقصد بعدی سردار خرم و حجت الاسلام کاملی فر بود.

 

سردار خرم در این دیدار خطاب به مادر شهد گفت: قطعا این فرزندان دسته گل را با حساب کتاب خاصی بزرگ کرده اید که که اینگونه فدایی انقلاب شده اند.

 

مادر شهیدان صبوری در ادامه با بیان خاطراتی از فرزندان خود، با بغضی معنی دار از برخی مسئولین گلایه کرده و گفت: مشکلات کشور ما را بدجور ناراحت کرده و عده ای از مسئولین با کارهایشان خون شهدا را پایمال و دل ما را خون می کنند.

وی فرزندان خود را امانت های الهی عنوان کرده و با اشک های مادرانه خواست که در پیشگاه حضرت زهرا(س) روسفید باشد.

حجت الاسلام کاملی فر: ظهور یاوران امروز حضرت زینب(س) در سوریه، ثمره خون های شهدای دفاع مقدس است

حجت الاسلام کاملی فر در این دیدار با بیان اینکه خون این شهدا اکنون ثمر داده؛ گفت: امروز در سوریه هزاران یاور حضرت زینب(س) آماده دفاع از حرم ایشان هستند و این ها  همرزمان به فرزندان شما هستند.

وی تاکید کرد: اگر ایثار شهدا نبودند؛ از کربلا هم خبری نبود و امروز شاهد کنگره عظیم پیاده روی اربعین نبودیم.

 باید این راهی که با خون شهدا هموار شده را ادامه دهیم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تصریح کرد: عزت و شوکت ما در نتیجه خون شهدا و روحیه خانواده های شهدا است و ما باید این راهی که با خون هموار شده را ادامه دهیم.

 

در ادامه این دیدار صمیمی ، پدر شهیدان صبوری به مردمی بودن مسئولینی چون مرحوم آیت الله مشکینی و آیت الله آل هاشم، امام جمعه تبریز اشاره کرده و سردار خرم در پاسخ این اظهارات، تاکید کرد: آنهایی که بین مردم و خودشان فاصله می اندازند؛ مسئول طراز نظام اسلامی نیستند.

 

خانواده شهیدان ابراهیمی که پدر و سه فرزند خانواده به فیض عظمای شهادت رسیده بودند؛ آخرین مقصد سردار خرم در دیدارهای امروز خود با خانواده شهدا بود.

شهید حمزه علی ابراهیمی، پدر خانواده به همراه فرزندان خود شهیدان ابراهیم، نادر و رضا هر سه در دوران ۸ سال حماسه و جهاد به خون غلطیدند تا بذر انقلاب را آبیاری کنند.

 

سردار خرم در این دیدار ضمن قدردانی از ایثار شهیدان و صبوری این خانواده تاکید کرد:  شما مصداق خانواده حزب اللهی انقلابی هستید.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار برگزیده