سردار خرّم با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.


پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ در پی حضور حماسی مردم غیور آذربایجان و تبریزِ قهرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، فرمانده سپاه عاشورا با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم تقدیر و تشکر کرد.
متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سلام و درود بر شما مردم هوشمند و غیور آذربایجان که بار دیگر عزم راسخ و اراده پولادین خود را برای دفاع از نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) متجلی ساختید.

درود بر شما مردم علوی و فاطمی آذربایجان که در چله انقلاب با حضور حماسی و باشکوه خود مجاهدت و استقامت تان را به رخ جهانیان کشیدید.

تحیت و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ که بار دیگر عزت، اقتدار، رشد، بالندگی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

حضور آگاهانه و بصیرانه شما، آب سردی بود بر آتش حرص دشمن برای راه اندازی فتنه ای جدید.

شما ملت غیور و انقلابی آذربایجان بار دیگر برگ زرینی در کارنامه ی دیار عاشورایی ها ثبت کردید.

بی گمان روح پرفتوح امام امت(ره) و شهدای لشگر همیشه سرافراز عاشورا به فرماندهی آقا مهدی باکری به این حضور فخر کرده و مردم قدرشناس را در راستای نیل به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی یاری خواهند کرد.

اینجانب ضمن تشکر از پیشگاه اقشار مختلف مردم اعم از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، جوانان و دانشجویان،دانشگاهیان و فرهنگیان، دانش آموزان و نوجوانان، بازاریان و اصناف و همه آحاد مردم موقعیت شناس و بصیر و انقلابی و ولایتمدار آذربایجانشرقی و تبریزِ قهرمان، موفقیت روز افزون مردم و نظام را تحت هدایت های دهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه باری منان خواهانم.

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم
فرمانده سپاه عاشورا

انتهای پیام/


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار برگزیده