سردار خرّم در سخنانی در همایش گرامیداشت عملیات والفجر۸ و روز حفاظت اطلاعات به تشریح توطئه دشمن برای نفوذ از مجرای فضای مجازی و تاثیرگذاری بر نسل جوان پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا در همایش گرامیداشت عملیات والفجر۸ و روز حفاظت اطلاعات بیان داشت: عملیات والفجر هشت سرفصلی بسیار مهم از دوران دفاع مقدس و قطعا یکی از گل های سرسبد عملیاتهای دفاع مقدس می باشد.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: سالها باید این عملیات در دانشکده های نظامی تدریس و تحلیل شود.

سردار خرّم تاکید کرد: نقش حفاظت اطلاعات در این عملیات برجسته و انکار ناپذیر است.

وی خاطر نشان کرد: امروز برنامه دشمن نفوذ در سطوح مختلف و برای اقشار مختلف است.

فرمانده سپاه عاشورا فضای مجازی را یکی از سهل الوصول ترین ابزارها برای نفوذ در نهادهای نظامی دانسته و بیان داشت: نباید آسیب های فضای مجازی را نادیده گرفت. این را بصورت تحقیقی میگویم که بیش از ۸۰ درصد آسیب های خانواده ها را ماهواره ها و شبکه های اجتماعیِ ضد اخلاقی رقم می زند. بزرگترین آسیب فضای مجازی شکستن مرزها اعم از مرزهای اعتقادی، اخلاقی، فرهنگی و … است.

وی ادامه داد: دشمن در فضای مجازی به دنبال هویت زدایی از جوانان است. القای پشیمانی از گذشته و ناامیدی به حال و آینده برنامه دشمن برای نسل جوان کشور است که برای مقابله با توطئه های دشمن، باید جوانان خودشان را خودساخته تربیت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید داشت: شهید آقا مهدی باکری افسانه نیست و آثار او در دسترس همگان قرار دارد. چه عاملی آقا مهدی را آقا مهدی کرد؟ آنچه که آقا مهدی را به آن سطح از عزت رساند خودساخته بودن ایشان بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار برگزیده