فرمانده سپاه عاشورا جانبازان 8 سال دفاع مقدس را سند مظلومیت و در عین حال اقتدار نظام اسلامی خواند و آنان را در صفِ رهبری و جزو اصحاب حق خطاب کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا سردار عابدین خرم در همایش بزرگ جانبازان تبریز که در دانشگاه تبریز برگزار می‌‌شد، ابراز داشت: شما جانبازان شهدای زنده و فرهیختگان عرصه جهاد و شهادت هستید، در این مجلس روح شهدا حاضر است و تجمعی عادی نیست؛ قطعا جانبازان جزو اصحاب حق هستند و رهبر انقلاب نیز جزو این گروه می‌باشند.

وی افزود: در آستانه چله انقلاب اسلامی قرار داریم، این انقلاب به برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و هدایت رهبری پیامبرگونه امام و حضرت آقا ایستادگی کرده است و جانبازان هم سند مظلومیت و اقتدار نظام می‌باشند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با ذکر خاطره‌ای از علامه جعفری یادآور شد: آن مرد بزرگ در خاطراتش آورده است: “روزی به شهید چمران گفتم آیا رزمندگان خاطراتشان را یادداشت می‌‌‌کنند؟ شهید چمران می‌گوید؛ من خودم یادداشت می‌نویسم اما عموماً رزمندگان نمی‌نویسند؛ علامه می گوید حتما توصیه می‌‌کنم خاطرات را ثبت کنید چرا که بشریت با این فرهنگ بیگانه است. نباید این فرهنگ فراموش شود.”

وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ شهدا و ایثارگران عنوان کرد: باید نهضت جمع آوری خاطرات رزمندگان و جانبازان و ایثارگران را براه بیندازیم، نباید بگذاریم جای جلاد و شهید شوند.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه برخی افراد جاهلانه سران رژیم پهلوی را تطهیر می‌‌کنند، خاطرنشان ساخت: کارنامه سران پهلوی سراسر خیانت و وطن فروشی است.

وی متذکر شد: چند سال آینده بحران آب خواهیم داشت چرا که رژیم پهلوی ارتفاعات آرارات را دو دستی به بیگانه تقدیم کرد و هنوز اثرات این خیانت را می‌‌بینیم و در آینده بیشتر متاثر خواهیم شد.

سردار خرّم با اشاره به شرایط فعلی کشور گفت: بر خلاف تصور برخی از سیاسیون معتقدم در کشور نه بحران داریم و نه مدیریت بحران اما بحران مدیریت داریم.

وی بیان داشت: در اتفاقات اخیر تولی مردم نسبت به انقلاب و رهبری و تبری مردم نسبت به انقلاب کاملا مشخص شد؛ انشاءالله ۲۲ بهمن به عرصه شکوه و عزت مردم و کشور بدل خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار برگزیده