سردار خرم حضور در راهپیمایی 22 بهمن را بر همگان واجب دانست و این حضور را در انسجام پایه و اساس انقلاب اسلامی موثر دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، سردار عابدین خرم صبح امروز در جمع  مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و انقلابی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: ۲۲ بهمن امسال از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار می‌باشد و ضروری است مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی در این راهپیمایی عظیم باشکوهتر از سال‌‌های گذشته شرکت کنند.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه همواره توطئه‌‌های دشمنان را خنثی کرده و برگ زرین دیگری را در دفتر انقلاب اسلامی ثبت می‌کند.

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: همه اصناف، بازاریان و مجامع وظیفه داریم دست به دست هم داده و نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر و برجسته‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم.

سردار خرم پایه و اساس انقلاب اسلامی را حضور مردم در صحنه عنوان کرد و گفت: این حضور برجسته موجب یأس دشمنان و امیدواری دوستان انقلاب می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس دیدگاه مقام معظم رهبری دشمن همواره در مواجه با نظام اسلامی سه هدف را دنبال می‌کند، متذکر شد: ایجاد آشوب و بر هم ریختن امنیت و آرامش جامعه اولین هدف دشمنان نظام اسلامی است.

فرمانده سپاه عاشورا ایجاد توقع و لنگ کردن اقتصاد کشور را از اهداف میان مدت دشمنان نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: در دراز مدت دشمن به دنبال خدشه دار کردن اصل نظام اسلامی است.

سردار خرم گفت: اگر دشمنان نظام اسلامی به هدف اول و دوم خود نرسند قطعا هدف سوم محقق نمی‌شود.

وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران برای انقلاب اسلامی هزینه داده‌اند، تاکید داشت: باید با تمام وجود از نظام اسلامی دفاع کرد.

فرمانده سپاه عاشورا در پایان ابراز کرد: دفاع تمام قد از نظام اسلامی موجب شده تا دشمنان انقلاب هر روز عقب نشینی کرده و پایداری ارزش‌‌های انقلاب اسلامی و اقبال آحاد مردم روز به روز افزایش یابد.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار برگزیده