• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
27
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه آذربایجان شرقی:

بانوان بسیجی با همه توان برای مهار کرونا وارد عرصه کارزار شدند

  • 21 فروردین 1399 - 7:40
بانوان بسیجی با همه توان برای مهار کرونا وارد عرصه کارزار شدند
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه آذربایجان شرقی با بیان اینکه بسیج همیشه در خط مقدم خدمت به مردم است و بانوان بسیجی هم از این امر مستثنی نیستند، اظهارداشت: بانوان بسیجی با همه توان برای مهار کرونا وارد عرصه کارزار شدند.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ منصوره کیانی افزود: با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور موجی از همدلی و همراهی در میان مردم ایران شکل گرفت و بانوان بسیجی با ورود به این عرصه به عنوان ۵۰ درصد از جمعیت جامعه به خوبی ثابت کردند که چیزی از بانوان دوران دفاغ مقدس کم ندارند.

وی با اشاره به عرصه های حضور بانوان گفت: بسیجیان خواهر سپاه عاشورا با حرکتی جهادی و با هدف خدمت رسانی و حمایت از مدافعان سلامت در قالب گروه های جهادی فعالیتی چشمگیر در این عرصه داشتند و تاکنون ۱۰۵ کارگاه دوخت ماسک و لباس ایزوله راه اندازه کردند.

کیانی اضافه کرد: با راه اندازی این ۱۰۵ کارگاه ۳۱۲ هزار و ۴۸۵ عدد ماسک و یکهزار کاور و سلفون بیمارستانی تولید کردند.

وی ادامه داد: همچنین بانوان برای حمایت از اقسار آسیب پذیر و بانوان سرپرت خانوار، سه هزار و ۱۴۱ بسته معیشتی جمع آوری و توزیع کردند.

کیانی ارسال یک هزار پیامک آموزشی بهداشتی، ۵۰۰ بروشور آگاه سازی در جهت فرهنگ سازی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و توزیع ۱۵ هزار و ۲۳محلول ضد عفونی کننده را به افراد بی بضاعت را ز دیگر اقدامات بانوان بسیجی در مهار کرونا برشمرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه آذربایجان شرقی همچنین مشارکت یک هزار و ۲۱۵ نفر از خواهران بسیجی در طرح غربالگری سلامت وزارت بهداشت را از اساسی ترین اقدامات بسیج جامعه زنان سپاه عاشورا، عنوان و بیان کرد: با این طرح تاکنون نزدیک به ۸۰ درصد جمعیت استان مورد غربالگری قرار گرفتند.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=63345

ثبت دیدگاه