• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021
7
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

دشمن با شیوع ویروس کرونا به دنبال ضربه زدن به دین اسلام است

  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۸:۰۵
دشمن با شیوع ویروس کرونا به دنبال ضربه زدن به دین اسلام است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به مطرح کردن برخی مسائل در خصوص شیوع ویروس کرونا از قم گفت: دشمن در موضوع کرونا نیز همچون مباحث گذشته به دنبال ضربه زدن به دین اسلام است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در آغاز رزمایش بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت که توسط سپاه عاشورا برگزار شد، گفت: دشمنان دین و قرآن با وجود اینکه می‌بینند ۱۹۰ کشور درگیر این ویروس هستند، اما اعتقادات دینی ما را هدف قرار داده‌اند و این مشکل را به گردن شهر قم می‌اندازند و می‌خواهند به دین ضربه بزنند.

وی ادامه داد: آیا ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی هم قم بودند، آیا آنجا هم روحانیون بودند، هدف دشمن فقط حمله به اعتقادات دینی است.

حجت الاسلام آل هاشم افزود: اگر وضعیت عادی بود ما فردا به مناسبت روز پاسدار در این مکان حاضر می‌شدیم و به پاسداران عزیز تبریک می‌گفتیم. روز پاسدار را به تمام پاسداران چه در حال حاضر فعالیت می‌کنند و چه پاسداران بازنشسته تبریک می گویم.

وی اضافه کرد: امام خمینی(ره) در یک جمله عظمت پاسداری را نشان دادند و گفتند ای کاش من هم یک پاسدار بودم. اگر امروز دشمن از سپاه عصبی و ناراحت بوده و ترس دارد، به خاطر عظمت سپاه است. میلیون‌ها نفر در مراسم تشییع سردار سلیمانی حاضر شدند و این به خاطر عظمت سپاه و سردار دل‌ها بود.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به حضور نیروهای مسلح در تمام عرصه‌ها گفت: نیروهای مسلح همواره در همه بحران‌ها همچون سیل، زلزله و حتی در این ویروس کرونا حضور داشته‌اند. جا دارد از زحمات همه نیروهای درمانی و بهداشتی، شهرداری، بسیج، نیروی انتظامی و ارتش و سپاه تشکر کنم.

وی گفت: بعضی از مردم متأسفانه تذکرات را اصلاً رعایت نکردند و در چهارشنبه سوری و شب عید به بیرون از خانه‌ها آمدند و نتیجه آن وضعیت فعلی شد که شاهد افزایش آمار مبتلایان به کرونا هستیم. بازهم تذکر می‌دهم تا مردم رعایت کنند و در خانه بمانند تا زنجیره شیوع این ویروس قطع شود.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=63317