• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
21
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی:

سازماندهی ۵۸ گروه جهادی برای طرح غربالگری بیماران کرونایی

  • 04 فروردین 1399 - 8:05
سازماندهی ۵۸ گروه جهادی برای طرح غربالگری بیماران کرونایی
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش دانشجویان بسیجی در امر مبارزه با بیماری کرونا گفت: بسیج دانشجویی استان اقدام به تشکیل 58 گروه جهادی به منظور همکاری در طرح غربالگری بیماران کرونای کرده است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمدرضا سلطان زاده افزود: بسیج دانشجویی استان در جهت پیشگیری از گسترش بیماری کرونا با تشکیل کارگروه های مختلف، در زمینه تهیه وتولید اقلام بهداشتی و ماسک، ضدعفونی وگندزدایی معابر واماکن عمومی، تهیه و توزیع بسته های معیشتی در بین اقشار آسیب پذیر وهمچنین تولید محتوا فعالیت دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز در جهت اجرای طرح غربالگری، بسیج دانشجویی در سطح شهر تبریز اقدام به سازماندهی ۵۸ گروه جهادی کرده تا با همکاری شبکه های بهداشت اقدام به غربالگری شهروندان کنند.

سلطان زاده در پایان از تلاش کلیه دانشجویان بسیجی که در عرصه های مختلف در حال مبارزه با بیماری کرونا هستند قدردانی کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: بسیج دانشجویی استان از همان روزهای اول در کنار بسیج محلات بوده و در ضد عفونی کردن معابر، مکان‌های عمومی و خیابانی و دوخت ماسک و توزیع ماسک حضور فعالی داشت.

وی در تشریح فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان، گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز به همراه بسیج اساتید ۱۱ هزار ژل دست تأمین کرده بودند و در سایر دانشگاه‌ها نیز فعالیت‌های جهادی تداوم دارد.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=63309

ثبت دیدگاه