سردار عابدین خرم؛ فرمانده سپاه آذربایجان شرقی به مناسبت حلول سال نو شمسی پیامی پیامی صادر کرد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ در متن پیام سردار خرم آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
طراوت و تازگی، شادابی و نشاط و امید و رویش ارمغان بهاران به انسان هاست.
اینجانب با استعانت از خداوند منان و با اهدای سلام به آستان ملک پاسبان باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر علیه السلام، فرا رسیدن اعیاد نوروز و مبعث را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم عزیز استان و خاصّه مدافعان سلامت و مجاهدان و خیّران مبارزه با کرونا تبریک گفته و برای خانواده شهدای عرصه سلامت از خداوند متعال صبر و اجر بی پایان مسئلت میکنم.

اکنون بهاری دیگر از راه رسیده، برای روییدن و بالیدن دوباره. کمر همت بستن و راه‌های ناهموار را هموار کردن و به خط مشکلات و کاستی ها زدن، سکوی جهش ما به سمت پیشرفت و تعالی در همه حوزه ها علی الخصوص جهش تولید خواهد بود.

امروز با تاسی از مکتب سلیمانی ها، می توانیم تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم و سالی سرشار از موفقیت را برای ایرانِ اسلامی رقم بزنیم.

آنچه درباره بلیه نو پدید و فراگیر کرونا باید گفت؛ تاکید چندین باره مبنی بر جدی گرفتن توصیه ها و دوری از تجمعات و ماندن در خانه برای پیروزی بر این ویروس منحوس است.
در پایان امیدوارم با عنایات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنافداه) سال جدید بستر بروز و ظهور عزت و شکوه ملت غیور ایران در سرتاسر گیتی باشد. ان شاء الله

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم
فرمانده سپاه عاشورا