• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
18
فرمانده حوزه حضرت سمیه(س) سپاه غدیر تبریز:

رسالت بانوان بسیجی امروز پشتیبانی مدافعان سلامت است

  • 17 اسفند 1398 - 14:59
رسالت بانوان بسیجی امروز پشتیبانی مدافعان سلامت است
فرمانده حوزه حضرت سمیه(س) سپاه غدیر تبریز زسالت بانوان بسیجی را در وضعیت فعلی پشتبانی از مدافعان سلامت عنوان و اظهارداشت: نقش آفرینی امروز بانوان در تداوم رسالت دوران دفاع مقدس است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ رقیه حسن زاده افزود: بر همین مبنا بانوان بسیجی این حوزه هم در کمک به بهبود اوضاع کنونی و مهار کرونا در کنار برادران اماکن و معابر حوزه استحفاظی خود را ضد عفونی کردند.

وی ادامه داد: همچنین تعدادی از بانوان بسیجی پایگاه ۲۹ بهمن حوزه  حضرت سمیه سپاه غدیر تبریز در راستای عمل به منویات رهبر فرزانه انقلاب در تحقق رعایت اصول بهداشتی و کمک به شبکه بهداشتی، در حرکتی خودجوش و انقلابی اقدام به دوخت ماسک‌های ویژه پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا کردند.

حسن زاده اضافه کرد: بانوان بسیجی این پایگاه با ۱۵ چرخ خیاطی طی دو روز گذشته ۳۰۰ ماسک پزشکی تولید کردند و تا زمانی که نیاز باشد با همکاری سپاه تبریز این فعالیت ها ادامه خواهد داشت.

فرمانده پایگاه ۲۹ بهمن این حوزه هم در خصوص فعالیت بانوان بسیجی این پایگاه گفت: پس از لغو نماز جمعه در شهرهای مختلف، خواهران بسیجی بر خود وظیفه دانستند تا در این جبهه فعال شده و سنگر خود را از مصلاهای نمازجمعه به کارگاه تولید ماسک تغییر دهند.

فاطمه فرحناک تاکید کرد: امروز سنگر ما پشتبانی از مدافعان بهداشت در راستای سلامت جامعه و مردم است و مانند دوران دفاع مقدس همچنان پای کار هستیم تا اوضاع به روال عادی برگردد.

وی تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب را در راستای رعایت بهداشت و کمک به جامعه پزشکی مهم ترین رسالت دانست و افزود: در این خصوص بانوان در کنار برادران در ضد عفونی معابر و اماکن هم فعالیت می کنند.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=63261

ثبت دیدگاه