فرمانده سپاه آذربایجان شرقی اظهارداشت: شهدا برای ولایت فقیه تثبیت کننده بودند و از کلید واژه‌های اصلی وصیت نامه شهدا پشتیبانی از ولایت فقیه است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ عابدین خرم چهارمین همایش نقش ستاد تدوین نقش آموزش لشگر ۳۱ عاشورا در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: شهید سلیمانی کارش را از واحد آموزش شروع کرده و ارتباط تنگاتنگی نیز با شهید علی تجلایی داشت. شهید علی تجلایی نیز وصیت‌نامه‌ای شبیه به وصیت‌نامه سردار سلیمانی دارد.

وی افزود: شهید سلیمانی باقی مانده از نسل باکری‌ها و تجلایی‌هاست که از دوران دفاع مقدس باقی مانده و بعد از چهل سال، امام زمانش می‌گوید او «ذوب در ولایت بود»

سردار خرم با بیان اینکه «بچه‌های شهدای آموزش یک نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند»، گفت: مربیان آموزش الگو هستند. الگوها فقط رهبران نیستند، تک‌تک شهدای ما الگو هستند. شهدا از همه چیز خود گذشتند تا به یک پرچم و نشان تبدیل شوند و دیگران با دیدن آنها راه را پیدا کنند.

وی ادامه داد: شهدا برای ولایت فقیه تثبیت کننده بودند. یکی از کلید واژه‌های اصلی وصیت نامه شهدا نیز پشتیبانی از ولایت فقیه است.

سردار خرم با اشاره به در دیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوام کرد: دشمن سه هدف «تخریب وحدت ملی، تخریب مشارکت حداکثری و تخریب امید و امیدواری» را نشانه گرفته است، اما از همگی خواهش می‌کنم که در این مقطع حساس با وحدت، حضور حداکثری و احساس امید به آینده انقلاب قدم بردارید تا ان‌شاءالله روز جمعه یک بار دیگر دشمن نامرد و قسم خورده اسلام را مایوس‌تر کنیم.