رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در تبریز با تبریک زادروز حضرت زهرا(س)، رسالت امروز بانوان را ترویج فرهنگ فاطمی در گفتمان انقلاب عنوان کرد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ مینو اصلانی در آیین عقد ۶۰ زوج بسیجی سپاه کلان شهر تبریز، افزود: با پیروزی انقلاب زن به جایگاه والایی که در اسلام به آن تاکید شده است دست یافت و اکنون گفتمان انقلاب نی تواند این جایگاه را در دنیا به عنوان الگو مطرح کند.
وی از حضرت زهرا س شخصیتی اجتماعی سیاسی و تاریخ ساز نام برد و اظهارداشت: فاطمه(س) در همه ابعاد الگوی زن مسلمان است و با سیره و منش خود فرهنگ انسان ساز را بنا نهاده که امروز باید در جامعه سازی از آن بهره لرد.
اصلانی به سوال و پاسخ حضرت زهرا و امام حسن(ع) در خصوص دعا در حق همسایه اشاره و بیان کرد: ایشان با ایجاد فضا برای سوال در خانواده و توان پاسخگویی خود به آن سمت الگو برای فضا سازی در خانه و اعلام پاسخگویی، این مهم را به ما نشان می دهد که دیگران را بر خود ترجیح دهیم و سردار سلیمانی هم با این فرهنگ جهاد کرد و شهید شد.
وی پاسخ حضرت زهرا به فرزندش را مهم ترین هم آورد در برابر فرهنگ لیبرال دموکراسی خواند و تاکید کرد: زنان ما باید با الگوگیری از منش و روش ایشان در گفتمان انقلاب نقش مهم خود را به خوبی ایفا کنند.