فرمانده سپاه آذربایجان شرقی ضمن بازدید از مناطق زلزله زده میانه و گفتگو با مردم این مناطق، از بسیج تمام امکانات حضور فرمانده سپاه عاشورا در مناطق زلزله‌زده میانه سپاه برای امدادرسانی به مردم خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ سردار عابدین خرم در این بازدید خطاب به مردم مناطق زلزله زده میانه، اظهارداشت: مردم نگران نباشند در حال حاضر همه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و بهداشتی در منطقه حضور دارند.

وی که از ساعات اولیه وقوع زلزله در میانه حضور یافته، با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: به محض وقوع زلزله با توجه به اینکه رزمایش بسیج در منطقه میانه در حال برگزاری بود بلافاصله بسیجیان به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند و مردم روستاهایی که زیر آوار مانده بودند را نجات دادند.

سردار خرّم افزود: دو دستگاه ماشین سنگین هم اکنون توسط سپاه به منطقه زلزله زده گسیل شده است

فرمانده سپاه عاشورا درباره ضرورت امداد رسانی فوری و سریع به زلزله زدگان بیان کرد: سپاه عاشورا چادر، پتو، لوازم گرمایشی به منطقه زلزله زده گسیل خواهد کرد و در آواربرداری و ساخت مسکن برای حادثه دیدگان در کنار مردم خواهد بود.

سردار خرم تاکید کرد: ما به عنوان فرزندان ملت هر اقدامی که به کاهش درد و آلام مردم زلزله زده کمک کند در انجام آن کوتاهی نخواهیم کرد.