مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان گفت: نظام استکباری از عشق به اهل بیت، آرامش و الگو گرفتن امت اسلامی از بسیج در هراس است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ اصغر عباس قلی زاده روز جمعه در رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان مراغه افزود: توطئه های شوم دشمنان قسم خورده اسلام در منطقه از جمله در عراق و لبنان در روزهای اخیر، برای ضربه زدن به اتحاد بین آحاد مسلمانان است.

وی ادامه داد: نظام سلطه و ایادی غربی و منطقه ای آنان با حمایت از اغتشاشگران در این کشورها به دنبال آسیب رساندن به جبهه مقاومت و بیداری اسلامی هستند.

سردار عباسقلی زاده اضافه کرد: حمایت کشورهایی چون عربستان، امارات و برخی کشورهای غربی و نیز رژیم غاصب صیهونیستی و آمریکا از جریان های مخرب در عراق و لبنان برای حفاظت از منافع شوم آنها در منطقه است.

وی گفت: این کشورها درصدد تفرقه افکنی و فتنه انگیزی و نیز ضربه زدن به رزمندگان و جریانی هستند که داعش و گروه های تروریستی را از عراق و لبنان و سوریه بیرون راندند.

سردار عباسقلی زاده افزود: با وجود این نقشه های شوم، ملت های منطقه با بهره گیری از روحیه مقاومت و ایستادگی و با تکیه بر اتحاد، بر این توطئه ها غلبه کرده و جریان های فتنه انگیز را شکست خواهند داد.

وی ادامه داد: آخرین توطئه نظام استکباری که ایجاد ناامنی در کشورهای منطقه و همسایه و نیز کشاندن آن به داخل کشورمان است، در حال فروپاشی است.

سردار عباسقلی زاده اضافه کرد: هم اکنون به برکت هدایت های رهبری و ایستادگی ملت و بسیجیان همیشه در صحنه، اقتدار نظام اسلامی بیش از هر زمانی فراگیر و جهانی شده است.

در این رزمایش که به مدت ۲ روز در محل پادگان امام علی (ع) مراغه برگزار شد، گردان های بیت المقدس و کوثر به اجرای مانورهای نظامی و غیرنظامی پرداختند.