مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به توصیه دو فرمول امام خمینی(ره) به ملت ایران در جهت پیشرفت و حفظ انقلاب گفت: نخستین رهنمود رهبر کبیر انقلاب به مردم پشتیبانی از ولایت فقیه بود که به حق در طول ۴۰ سال اخیر با تکیه بر همین رهنمود توانستیم در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم و به کشوری قدرتمند در جهان تبدیل شویم.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/حجت الاسلام حسن کاملی فر در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بناب، دومین رهنمود مهم رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مردم را فرمول اعتماد به نفس و خودباوری عنوان و بیان کرد: هر گاه با توجه به این فرمول وارد میدانی شدیم به موفقیت دست یافتیم و اگر “ما می توانیم” را سرلوحه امورات خود و کشور کنیم به دستاوردهای بالاتر و در نتیجه به خودکفایی کامل در تمام عرصه ها خواهیم رسید.

وی داشتن روحیه انقلابی و جهادی در بین مردم و مسئولان  را دو رکن مهم جهت پیشرفت و اقتدار کشور دانست و اظهارداشت: امروز کشور در حوزه درآمدهای غیر نفتی به خوبی رشد کرده است که نتیجه آن توجه به همین دو رکن است.
حجت الاسلام کاملی فر با تاکید بر اینکه دشمنان در طول ۴۰ سال اخیر از هر روشی جهت براندازی حکومت اسلامی ایران استفاده کرده اند، خاطرنشان کرد: تنها راه مقابله با این توطئه ها اطاعت از ولی فقیه است و اگر در این موضوع کم توجه باشیم شکست خواهیم خورد.
 وی حضور حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان ولی فقیه و فرماندهی کل نیروهای مسلح را مایه خیر و برکت خواند و گفت: در اکثر کشورهای دنیا افراد نالایق و بی کفایت امورات نظامی کشورشان را بر عهده گرفته اند اما برکت انقلاب اسلامی ایران صاحب فرماندهی شجاع و مقتدر است که کشور را در راه درست هدایت می کند.
حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: در طول ۴۰ سال اخیر به برکت همین مدیریت و رهنمودهای مقام معظم رهبری، دشمنان به این نتیجه رسیده اند که با تکیه بر زور نمی توانند انقلاب ایران را وادار به تسلیم شدن کنند و با واسطه کردن افراد مختلف بر مذاکره با ایران التماس می کنند.