مسئول معاونت سیاسی سپاه آذربایجان شرقی گفت: همانطور که در سال های آغازین انقلاب اسلامی، نیروهای قوی، شجاع و شهادت طلب عازم جبهه ها شده و کشور را نجات دادند امروزه هم راه حل مشکلات، روی کار آمدن و تربیت نیروهای انقلابی با روحیه رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ احمد قهرمانی در آیین تجلیل از رزمندگان دورن دفاع مقدس  کلیبر گفت: در دوران دفاع مقدس، دشمنان انقلاب اسلامی و استکبار جهانی با تهاجم نظامی به ایران و انجام چندین عملیات ، درجنگی نابرابر مقابل رزمندگان اسلام شکست خوردند و نتوانستند یک وجب از خاک این کشور را در تصرف خود نگه دارند.

وی افزود: در آن زمان نتنها سران کشورهای متهاجم، بلکه هیچ کشوری امید این را نداشت که رزمندگان اسلام بتوانند در جنگی نابرابر هشت سال دفاع کنند و به پیروزی برسند اما شما رزمندگان دلیر و شجاع و همسنگران شهیدتان با الگوگیری از ایستادگی سرور و سالار شهیدان در جنگی نابرابر در مقابل دشمنان و پیروزی آن امام شهید، توانستید به همه جهانیان ثابت کنید که دین ما دین حق است که خداوند خود حامی آن است.

قهرمانی بیان داشت: امروزه دشمنان شکست خورده با تحمیل جنگ اقتصادی، تهدیدات پوچ و بی اثر و تبلیغات مسموم کننده می خواهند نیروهای قوی، شجاع و شهادت طلب ایران را از صحنه انقلاب کنار زده و به اهداف پلید شان برسند.

وی با بیان اینکه مردم ایران بیدارتر از مردم ۴۰ سال پیش است، خاطرنشان کرد: حیله دشمنان انقلاب اسلامی و بخصوص آمریکای خبیث با وجودجنایات های بی حد در کارنامه اش، بر مردم انقلابی ایران بخوبی روشن است و این مردم از تهدیدات پوچ آنها نمی ترسند و تا پای جان در کنار ولایت خواهند بود.