جلسه هماهنگی هفته و نمایشگاه دفاع مقدس ظهر امروز (دوشنبه) با حضور سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا، سردار عباسقلیزاده، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی و ایرج شهین باهر، شهردار تبریز برگزار شد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ سردار عابدین خرم در جلسه در این جلسه، ضمن تشکر از تلاش‌های شهرداری تبریز برای افتتاح باغ موزه دفاع مقدس آذربایجان شرقی، اظهار داشت: از آقای شهین باهر و همکاران‌شان که دغدغه‌مند کار می‌کتتد تا در یک بازه زمانی یک یا دوساله کارها شروع و تمام شود، تشکر می‌کنم.

وی افزود: شهرداری تبریز در طول هفته دفاع مقدس و مناسبت‌های ملی و مذهبی حرکت‌هایی انجام می‌دهد، اما باید در مناسبت‌های انقلابی، این حرکات به طریق خیلی خاصی تبلیغ بهینه شود.

سردار خرم خاطرنشان کرد: این تفکر باید در مجموعه شهرداری هم خود را ظهور و بروز دهد. از جناب شهردار هم تقاضا می‌کنم که در کنار حرکت‌های انقلابی باشد و آنها را همانند امسال با قدرت ادامه بدهد. همچنین درخواست می‌کنم که رژه و نمایشگاه دفاع مقدس را هم پشتیبانی و مساعدت کنید تا این مقوله دینی و انقلابی به زیبایی اجرا شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام یافته در باغ موزه دفاع مقدس، اظهار داشت: خدا را شکر موضوعات و محتوای نمایشگاه مورد تایید قرار گرفت و از این هفته چینش نمایشگاه برای هفته دفاع مقدس انجام می شود. هماهنگی دستگاه‌های اجرایی مختلف انجام شده و چینش نمایشگاه پس از رژه ۳۱ شهریور به اتمام خواهد رسید.

سردار اصغر عباسقلی زاده افزود: ساختمان فرهنگی نمایشگاه شمیم پایدلری در اختیار سپاه قرار گرفته است که جا دارد از شهردار تبریز و همکارانشان که عنایت ویژه به موزه دفاع مقدس داشتند، تشکر کنم.

بسیج هنرمندان سپاه عاشورا امور هنری رزمایش هفته دفاع مقدس را در این نمایشگاه برعهده خواهد داشت که از ۳۱ شهریور به مدت یک هفته همه روزه از ساعت ۱۷ اجرا می شود.