مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی در آیین تکریم و معارفه مسئول پیشین و جدید بسیج رسانه استان، وفاق و همدلی را از ویژگی های بارز اهالی رسانه آذربایجان شرقی عنوان کرد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ مرتضی صفری با بیان اینکه همدلی اهالی رسانه در استان ظرفیت خوبی است و باید قدر آن را دانست، به هم افزایی بیشتر رسانه های استان در مقابله با هجمه فرهنگی دشمن تاکید کرد.

وی با اشاره به تاکید رهبر فرزانه انقلاب در خصوص تشکیل جبهه فرهنگی در مقابله با دشمن، اظهارداشت: دشمن در عرصه فرهنگی با ابزار رسانه به شدت می تازد چراکه هوشمندانه، برنامه ریزی شده و با زیرساخت های قوی به میدان آمده است.

صفری با بیان اینکه حوه فرهنگ در کشور از مظلوم ترین حوزه هاست، اهتمام ویژه در این خصوص را با بکاگیری همه داشته هایمان ضروری خواند و گفت: دشمن تلاش دارد با ابزار رسانه ای در قالب هجمه فرهنگی انقلاب را از درون به استحاله بکشد و جهادی دفاع مقدس گونه برای مقابله با آن می طلبد.

وی به تلاش های دشمن در حصوص فشار اقتصادی روی مردم و ناامید کردن آن ها در این چند سال اخیر اشاره و بیان کرد: دشمن تلاش می کند با ایجاد ناامیدی و بروز ناراحتی در بین مردم به اهداف خود برسد ولی تاکنون موفق نشده و علت آن در صحنه بودن رسانه ها و بصیرت دهی آن ها به مردم بوده است.

صفری یکی از ویژگی های بسیج رسانه آذربایجان شرقی را توجه به منافع ملی و اساسی انقلاب برشمرد و افزود: توجه به این محورها و ارزش ها نکته ارزشمندی است که بسیج رسانه در تقویت آن نقش تاثیرگذاری دارد.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی معرفی شد

عصر روز گذشته در آیینی با تکریم روح الله دهقان نژاد به عنوان مسئول پیشین بسیج رسانه آذربایجان شرقی، رامین نظام خواه به عنوان مسئول جدید بسیج رسانه استان معرفی شد.