فرمانده سپاه آذربایجان شرقی خدمت به مردم را بزرگترین مبارزه با آمریکا دانست و گفت: خدمت ما مردم را پای کار و امیدوار نگه می دارد همچنانکه در مباحث نظامی نیز می گوییم که بهترین پدافند آفند است و مقابل دشمن اگر منفعل باشیم در حقیقت برای دشمن جناح باز می کنیم.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ عابدین خرم در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با تبریک هفته دولت و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، افزود: نظام جمهوری اسلامی برای تامین زیرساخت ها توفیقات خوبی در توزیع عدالت داشته است ولی طبیعتاً باید توفیقات حداکثری داشته باشیم که برخی خناسان به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی اند.
وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر فرزانه انقلاب درباره لزوم حمایت از تولید، بیان کرد: امروز برای عبور از مشکلات باید از تولید کنندکان که به تعبیر ایشان، رزمندگان جنگ اقتصادی اند حمایت همه جانبه صورت گیرد.

سردار خرم تاکید کرد: امیدواریم شما در کسوت استانداری موفق باشید و همواره مستقل عمل کنید، موفقیت شما در حوزه صنعت، خدمات، کشاورزی و تولید خواسته قلبی ماست و آماده ایم برای پیشرفت کشور در کنار شما باشیم.

وی به شرایط کنونی کشور گریزی زد و گفت: در آستانه انتخابات نباید رفتار نامزدها بگونه ای باشد که به انسجام ملی لطمه بزند. ما به عنوان سپاه، دنبال اعتلای نظام اسلامی هستیم و در این راه جانمان را نیز آماده ایم نثار کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این دیدار گفت: شان ما خدمتگزاری به مردم است و برای پیشرفت کشور باید سنگ زیرین آسیاب باشیم.
محمدرضا پورمحمدی به ظرفیت های اقتصادی استان اشاره و بیان کرد: مزیت ما کریدور ترانزیتی است که تاکنون نتوانسته ایم از این مزیت استفاده کنیم. باید این ظرفیت ها را فعال کنیم چراکه در دوره سخت تحریم، با افزایش صادرات مواجهیم.