• امروز : پنج شنبه - ۱۰ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 30 March - 2023
18
فرمانده حوزه بسیج کربلا کلیبر:

صیانت از انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است

  • 29 تیر 1398 - 14:14
صیانت از انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است
فرمانده حوزه بسیج کربلا کلیبر در جمع اعضای گشت محله محور بسیج، گفت: حفاظت و صیانت از انقلاب اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی از وظایف و اولویت های تک تک ماست انقلاب است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ هادی علیاری با اشاره به نقش اعضای گشت محله محور بسیج، کمک به تامین امنیت جامعه و حفظ و صیانت از جامعه را از وظایف شرعی بسیجیان دانست و افزود: در دوران  دفاع مقدس، بزرگان ما با احساس مسئولیت نسبت به کشورشان دین خود را ادا کردند و حالا ما هم در قبال خون شهدا، باید در راستای حفظ کشورمان به وظیفه ی خود عمل کنیم.

وی ادامه داد: در صورت کم توجهی به مسائل امنیتبی در عرصه های مختلف ، خسارات جبران ناپذیری در جامعه را به بار می آورد.

علیاری با اشاره به عملیات روانی دشمن اشاره و بیان کرد: وقتی دشمن می بیند که در جنگ تحمیلی با بیشترین تجهیزات و امکانات و پشتیبانی همدستان خود، حریف رزمندگان اسلام با کمترین تجهیزات و امکانات نشد، استراتژی خود را تغییر داد و با راه انداختن عملیات روانی سعی در براندازی نظام جمهوری اسلامی را دارد.

وی اضافه کرد: دشمن در این جنگ روانی سعی در تضعیف ارکان نظام جمهور اسلامی که در تمام نظام موثر هستند، دارند و می خواهند در مراحل بعد با القای ناکارآمدی نظام، و با ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه ، نظام جمهوری اسلامی را براندازند.

علیاری مدیریت جهادی و انقلابی و گوش سپردن و عمل کردن به منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای را تنها کلید موفقیت و پیشرفت حال و نقطه عطف اهداف متعالی انقلاب اسلامی ایران، دانست.

لینک کوتاه : http://sepahashura.ir/?p=62926

ثبت دیدگاه