جانشین فرمانده سپاه جلفا وجود تفکر بسیجی در جامعه اسلامی را مهمترین عامل رسیدن به اهداف عالیه نظام عنوان کرد.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ رشید صادقی در جمع بسیجیان گردان تاکتیکی بیت المقدس حوزه سیدالشهدا(ع) در جوار بارگاه مطهر امامزاده اسماعیل در روستای زیارتی زاویه، گفت: هرجا تفکربسیجی حاکم بوده، موفقیتی نیز وجود داشته چراکه آن ها انسان های بی ادعا، مخلص و اهل عمل هستند. بسیج، یعنی حضور داوطلبانه درصحنه های نظامی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و دفاع از دستاوردهای انقلاب است.

وی افزود: در حال حاضر و حیات پرخیر و برکت انقلاب اسلامی با هدایت های رهبر فرزانه انقلاب، شاهد به ثمر نشستن خون شهیدان انقلاب هستیم و عزت و اقتدار نظام اسلامی نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهان به صدا درآمده است.

صادقی یادآور شد: امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه ای و جهانی در مقابل استکبار جهانی از کشورهای مظلوم حمایت و به عنوان رهبر محور مقاومت تمامی نقشه های شوم استکبار را علیه ملت آزاده ایران خنثی کرده و به سمت شکست سوق داده است.

وی با اشاره به دسیسه های استکبار جهانی، ناکارآمد جلوه دادن نظام و ناامید کردن مردم را از توطئه‌های دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی عنوان و بیان کرد: پیروی از ولایت فقیه، حفظ نظام اسلامی ،بصیرت و حضور مردم در صحنه و پایبندی به ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب، وحدت و همبستگی مردم، ضامن بقا و تداوم انقلاب اسلامی است.