فرمانده سپاه جلفا حفظ حجاب اسلامی را از عوامل مهم حفظ انقلاب عنوان و اظهارداشت: همانگونه که حفظ حجاب و عفاف سبب حفظ انقلاب می‌شود حفظ نشدن حجاب و عفاف بینش، تفکر و قلب جوان را از بین برده و راه را برای استکبار هموار می‌کند.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی در جلسه شورای جهاد فرهنگی سپاه جلفا با بیان اینکه، انقلاب اسلامی ایران که یک انقلاب الهی و مردمی است گفت: بدخواهان و دشمنان این نظام ولایی به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر نمی‌توان از طریق مرزهای زمینی، اقتصادی و سیاسی به ملت حسینی ایران ضربه بزنند و درصدد ضربه زدن به باورها و اعتقادات دینی و مذهبی افراد هستند.

وی کاهش میزان مفاسد اجتماعی، حفظ ارزش‌های انسانی، مصونیت زنان در جامعه، تقویت بنیان‌های خانواده و اعتلای جایگاه و منزلت زن در جامعه از جمله آثار مهم حجاب و عفاف عنوان کرد.

شریفی تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما در خصوص ترویج و تبیین فرهنگ عفاف و حجاب اهتمام به منویات مقام معظم رهبری و مقابله با فرهنگ غرب است که رهبر انقلاب از آن به عنوان شبیخون فرهنگی یاد کرده‌اند، بنابراین باید به آن اهمیت ویژه دهیم.

فرمانده سپاه جلفا در پایان با اشاره به حادثه مسجد گوهرشاد و نام گذاری آن روز به نام عفاف و حجاب عنوان کرد: کم توجهی مسئولان به امر عفاف و حجاب آثار زیان باری در جامعه دارد و به تدریج بنیادهای ارزشی و اخلاقی را سست و متزلزل می کند و زمینه های انحطاط فرهنگی را ایجاد می کند و دستگاه های فرهنگی برای نهادینه کردن مقوله عفاف و حجاب درجامعه اقدام و اهتمام لازم را انجام دهند.