مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع بازنشستگان سپاه میانه، ولایت فقیه را عامل اصلی نگرانی های دشمن دانسته و گفت: دشمن همواره در تلاش برای ترور افراد ولایت مدار کشور بوده و هست و شهید بهشتی از جمله شاخصترین افراد ذوب در ولایت بود.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد با تاکید بر اینکه دشمنی با ولایت مقوله ای نوین نیست و این دشمنی از ابتدای خلقت حضرت آدم شروع شده و تا کنون استمرار دارد، اظهار کرد: در طول تاریخ همواره افرادی که منافع خود را در خطر دیده اند به دشمنی با اولیای الهی برخواسته اند و اکنون بیشترین هجمه و تاخت و تاز دشمن در ولایت فقیه متمرکز است.

     وی افزود: علت اصلی این دشمنی، نقش وحدت آفرینی ولایت بر روی اقشار مستضعف جوامع و مبارزه او با استکبار و استضعاف است و دشمن همواره بیشترین آسیب را از ناحیه ولایت دیده و خواهد دید.

   حجت الاسلام امیرنژاد با گرامیداشت هفته قوه قضائیه به جریان شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از همراهانش اشاره کرده و گفت: آنها از جمله افرادی بودند که ذوب در ولایت و لبیک گوی ایشان بودند و این مسئله موجب نگرانی دشمن را فراهم کرده بود.

    مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، مقاومت را کارسازترین عامل پیروزی در برابر دشمن عنوان کرد و بر لزوم نهادینه سازی این بحث در افکار، رفتار و اعمال خانواده ها و آحاد جامعه تاکید کرد و افزود: رزمندگان ما با مقاومت نظامی توانستند، عزت و اقتدار امروز ما را تضمین کنند و اکنون نوبت ماست که با مقاومت در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … دشمن را به زانو درآورده و ثابت کنیم که هیچ قدرتی در برابر قدرت اسلام و قرآن، یارای مقاومت و عرض اندام را ندارد.

   اردوی یکروزه بازنشستگان سپاه میانه با هدف ایجاد انس و مودت در بین بازنشستگان و با اجرای برنامه های متنوع در یکی از باغات شهر ترک برگزار شد.