فرمانده سپاه میانه با اشاره به روند پرشتاب جمع آوری کمک های مردمی برای ساخت و بازسازی منازل سیل زدگان، گفت: این روند نشان از موفقیت روزافزون طرح جهاد همبستگی ملی است.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حسین محمدی با تشریح اقدامات انجام شده در این خصوص، برگزاری جلسات متعدد با فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت و تاکید بر اهمیت موضوع، نصب بنر و پوسترهای سیل مهربانی طرح جهاد همبستگی در همه مساجد و معابر شهر، و آغاز به کار جمع آوری این کمک ها با فراخوانی چهره به چهره و رسانه ای مردم را از مهمترین این اقدامات برشمرد.

وی با بیان اینکه قبوض مربوط به این طرح به مقدار نیاز چاپ و در اختیار فرماندهان پایگاه ها قرار گرفته است، از اعتماد و استقبال مردمی این طرح، تقدیر کرده و اظهار امیدواری کرد: طی اجرای این طرح خواهیم توانست هزینه های احداث هر خانه سیل زده را از یک مسجد و هزینه های هر اثاثیه ضروری را از یک کسبه جمع آوری کرده و در آینده ای نزدیک، شاهد عملیاتی شدن کامل این طرح باشیم.

   محمدی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با بخشداری ها، دهیاران، کسبه و اصناف، و هیئت امنای مساجد شهر و روستا، انجام شده است، افزود: بی شک آنچه ما را در اجرایی شدن بهتر این طرح یاری خواهد کرد، حفظ وحدت و یکدلی بین مردم و مسئولین و تلاش بی وقفه در توجیه اقشار مختلف مردم و هدایت کمک های نقدی آن ها در مسیر پیش بینی شده است.