پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ آخرین جمعه ماه  رمضان، که با تعیین آن بعنوان روز راهپیمایی ملت های مسلمان و آزاده در سراسر جهان، شعله‌های خشم این جهاد مقدس را روز به روز برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر کرده است. ملت ایران با رهبری حکیمانه امام خامنه ای، همه توطئه‌های آمریکا […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ آخرین جمعه ماه  رمضان، که با تعیین آن بعنوان روز راهپیمایی ملت های مسلمان و آزاده در سراسر جهان، شعله‌های خشم این جهاد مقدس را روز به روز برافروخته‌تر و عزم مسلمانان در نابودی رژیم صهیونیستی استوارتر کرده است.
ملت ایران با رهبری حکیمانه امام خامنه ای، همه توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب نموده، چنانکه جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگر این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.

آمریکا باید بداند و میداند که طرح سست و صرفاً تبلیغاتی معامله قرن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، به رسمیت شناختن جولان برای رژیم صهیونیستی و تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران، آخرین تلاش‌های مزبوحانه ای است که بی نتیجه و عقیم مانده و در کنار ده‌ها دسیسه ی گذشته آمریکا در مورد فلسطین به مدفن تاریخ سپرده خواهد شد.
از سوی دیگر ننگ ابدی تلاش در برقراری روابط دوستانه با رژیم کودک کش صهیونیستی بر پیشانی دولت های بزدل آل سعود و امارات و بحرین حک شده و این کار هیچ نفعی به حال این دولت ها در حفظ پایه های سست و متزلزل حاکمیت ظالمانه شان بر مردم نخواهد داشت.
ملت بزرگ ایران ضمن اعلام حمایت و همبستگی خویش از مردم مظلوم فلسطین و آرمان بزرگ آزادی قدس، و شرکت گسترده در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به این وعده ی امام عزیز و رهبر معظم انقلاب یقین کامل دارد که مسلمین نماز وحدت را در قبله اولشان برگزار خواهند نمود.
شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس، پیمان مجدد ملت ها با مردم مظلومی است که کارنامه مقاومت و ایستادگی شان هفتاد ساله شده است. این مقاومت محصول ایمان به خدا و امید به آینده بزرگی است که بسیار نزدیک است و این وعده الهی است که زمین از آن مستضعفان عالم است و نه ظالمان و مستکبران.
«وَ نُریدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثینَ».