پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام جواد اللهوردیان افزود: امروز دشمنان با درک اهمیت نسل عظیم جوان که آینده ساز کشور هستند با همه قوا به میدان آمده اند و برنامه ریزی های کلانی در عرصه های مختلف برای تربیت نیروی مورد نظرشان در داخل کشور کرده اند. وی ادامه داد: ایجاد شکاف بین […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام جواد اللهوردیان افزود: امروز دشمنان با درک اهمیت نسل عظیم جوان که آینده ساز کشور هستند با همه قوا به میدان آمده اند و برنامه ریزی های کلانی در عرصه های مختلف برای تربیت نیروی مورد نظرشان در داخل کشور کرده اند.

وی ادامه داد: ایجاد شکاف بین جوانان و دین یکی از مهم ترین پروژه های دشمن است که با ایجاد شبکه های متعدد ماهواره ای، اینترنتی و فضای مجازی در صدد تحقق آن هستند.

حجت الاسلام اللهوردیان اظهارکرد: در این شرایط مسجد که به فرموده امام راحل سنگر است باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و با جذب جوانان به این سنگر امن در مقابل دشمنی استکبار بایستیم و مقابله کنیم.

وی بیان داشت: طرح شهید بهنام محمدی از برنامه های خوبی است که اگر خوب برنامه ریزی شود می تواند به این مهم جامه عمل بپوشاند.