پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در جمع شعرا و هنرمندان بسیجی استان، افزود: هنرمندان باید با توجه به اهمیت گام دوم انقلاب و تحقق تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب در این خصوص با خلق آثار هنری خود این بیانیه را در جامعه تبیین کنند. وی ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، فرهنگ […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در جمع شعرا و هنرمندان بسیجی استان، افزود: هنرمندان باید با توجه به اهمیت گام دوم انقلاب و تحقق تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب در این خصوص با خلق آثار هنری خود این بیانیه را در جامعه تبیین کنند.

وی ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، فرهنگ ایثار و شهادت، اسلام ناب محمدی را از موضوعاتی مهمی خواند و از هنرمندان خواست به این موضوعات در راستای گام دوم انقلاب بپردازند.

حجت الاسلام آل هاشم خطاب به شعرا بیان کرد: امروز تاثیر یک بیت شعر گاهی بیشتر از دهها سخنرانی در جامعه برابری می کند بنابراین شعرای بسیجی با سرودن اشعار حماسی، ولایی و دفاعی نقش خود را در جامعه نشان دهند.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: شهدا برای آسایش و آرامش جامعه از همه هستی خود گذشتند بنابراین ایثار شهدا و از خودگذشتگی خانواده آن ها از مباحثی است که باید به آن پرداخته شود.

شب گذشته به همت بسیج هنرمندان سپاه عاشورا، جمعی از شاعران، هنرمندان و مداحان بسیجی آذربایجان‌شرقی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و تعدادی از شعرا به قرائت اشعار خود پرداختند.