به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ هادی علیاری، رفع اختناق عموم مردم به ویژه مسلمان و به ارمغان آوردن وحدت در میان اقشار مختلف جامعه را از دیگر دستاوردهای انقلاب برشمرد.

وی همچنین پیشرو بودن ایران در زمینه مبارزه با مواد مخدر را دستاوردی بزرگ دیگر برای این انقلاب دانست و افزود: در سال ۱۳۸۲ ایران از سوی سازمان بین المللی مبارزه با مواد مخدر به عنوان موفق ترین کشور در این زمینه معرفی شد، درحالی که در دوره پهلوی درباریان نقش مهمی در معاملات مواد مخدر داشته اند.

علیاری با بیان اینکه انقلاب اسلامی علیرغم همه مشکلات همچون جنگ تحمیلی، کودتا، تحریم و … کارآمدی خود را به خوبی نشان داده، رشد تولید ناخالص داخلی و رشد در بخش تولیدات کشاورزی را تنها بخشی از موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران خواند.

وی با تاکید به اینکه ایران امروز در بعد نظامی اصلاً با اوایل انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: امروز کشورمان در بعد نظامی رشد و توسعه چشمگیری داشته، چنانچه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایجاد شهرک های موشکی در عمق ۳۰۰ متری زمین توانسته اند آسمان کشورمان را کاملاً در وضیعت امن قرار دهند که حتی خود امریکایی ها نیز به آن اعتراف کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi