به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ حجه الاسلام اباصلت فیضی راده در جلسه  هیئت اندیشه ورزی فرهنگی دانشگاه های مراغه افزود : دشمنان قسم خورده ودرجه یک نظام مقدسمان ،فتنه ها،  برنامه هاوسناریوهایی طراحی کرده اند، که هر فرصتی پیدا کنند زهر خود را خواهند ریخت .

وی ضمن عرض تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطر نشان کرد : دشمن باطرح دوقطبی سازیهای غیرواقعی وایجادشکاف واختلاف ، در صدد ضربه زدن به وحدت  نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، افراد با بصیر و خواص علی الخصوص مسئولین  باید هوشیار باشند ،باشناخت دشمن ،واجتماع تحت لوای ولی امرمسلمین جهان موجب یاس وناامیدی مخالفین ومعاندین گردند.

وی در ادامه سخنان خود از مسئولین فرهنگی شهرستان  خواست تا در سطح شهرستان و استان کمیته ویژه روحانیت ستادپشتیبانی جبهه مقاومت فعالترگردیده راه اندازی شود تا ازظرفیت روحانیون ولایی درپشتیبانی فرهنگی ودفاع ازساحت جبهه مقاومت وشبهه زدایی استفاده گردد.

مسئول نمایندگی سپاه ناحیه  مراغه تصریح کرد : باید فضای مناسب برای  بیان دیدگاه های دانشجویان انقلابی  ایجاد شود    تا  این قشر فرهیخته ،جوان و باسواد جامعه به راحتی  دیدگاه های خود را  بیان کنند که قبل از خطبه های نماز جمعه بهترین فضا برای بیان ایده ها و نظرات این قشرموثردرارتقای فرهنگی جامعه است .

حجه الاسلام فیضی زاده از محافظه کاری بعض از خواص در شهرستان هم گله ای کرد و گفت : بزرگترین آسیب برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دین مبین اسلام محافظه کاری بعضی از خواص است که ضربه وخطرآنان از دشمن با تجهیزات کامل نظامی کمتر نیست .

وی از برگزاری یادواره شهدای روحانی  و روحانیون مدافع حرم در آینده نه چندان دور خبرداد و افزود : روحانیت به نسبت سایر اقشار مختلف جامعه بیش از۴برابرشهیدرادرطول ۸سال دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده و درجبهه مقاومت  مدافعین حرم هم بیشترین آمار رادارد .

مسئول نمایندگی سپاه مراغه در پایان سخنان خود از مسئولین فرهنگی و تاثیر گزار شهرستان خواست که با اتحاد و همبستگی امورات و مشکلات  فرهنگی شهرستان و دانشگاههای مراغه تلاش کنند و با یک برنامه ریزی منظم و دقیق امورات فرهنگی را به صورت صحیح مدیریت کنند .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi