پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر در گردهمایی حلقات صالحین بسیج دانشجویی دانشگاه های تبریز گفت: ماه رمضان فرصت مغتنمی است تا انسان نسبت به انجام اعمال عبادی و ابراز بندگی در مقابل خداوند متعال بپردازد. وی دوری از گناه و محارم الهی و اخلاص در عمل را از الزامات بهره […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن کاملی فر در گردهمایی حلقات صالحین بسیج دانشجویی دانشگاه های تبریز گفت: ماه رمضان فرصت مغتنمی است تا انسان نسبت به انجام اعمال عبادی و ابراز بندگی در مقابل خداوند متعال بپردازد.

وی دوری از گناه و محارم الهی و اخلاص در عمل را از الزامات بهره مندی از فرصت ها و فضائل ماه مبارک رمضان خواند.

حجت الاسلام کاملی فر با اشاره به فرمایشات رهبرفرزانه انقلاب گفت: گناه کردن موجب می شود نورانیتی که در وجود انسان وجود دارد و با آن صراط مستقیم را تشخیص می دهد و قدرتی را که انسان در مقابل سختی ها و دشواری ها برای مقابله با آن ها از خود نشان می دهد از بین برود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود توجه به مسائل معنوی را یکی از سرفصل های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد وگفت: یکی از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی توجه و تاکید به مسائل دینی و معنوی و اخلاقی است که  سبب موفقیت های بزرگی در عرصه های مختلف نظام اسلامی شده است.

حجت الاسلام کاملی فر توجه وت اکید بر خودباوری و اعتماد به نفس و امید به آینده را یکی دیگر از سرفصل های بیانیه گام دوم انتقلاب عنوان و بیان کرد: ما می توانیم با یک فرمول خطا ناپذیری که بنیانگذار انقلاب اسلامی برای ما ترسیم کرده در همه عرصه ها پیروز شویم و آن فرمول خودباوری و ما می توانیم است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهارداشت: امروز ما بیش از هر زمان دیگری به روحیه خود باوری نیازمندیم.

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: در حال حاضر که دشمنان انقلاب اسلامی با ترفند تحریم اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند همه مسئولان و مدیران عرصه های اقتصادی باید با روحیه انقلابی وخود باوری و با اعتماد به نفس بیشتر و کار جهادی یک قدرت باز دارنده درون زایی اقتصادی را در مقابل هجمه های دشمنان ایجاد کنند.

وی در پایان کلیه دانشجویان بسیجی را به تلاش بیش از پیش در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرا خواندند.