پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد در این دیدار از روحانیون مبارز به عنوان نعمتهای الهی و از برکات خدا در جامعه اسلامی یاد کرد و افزود: جامعه امروز مدیون ایثار و فداکاری های آنان است.    وی در دیدار با مادر شهیدان رضوی، اظهار کرد: خانه عالم، خانه علم و تقواست […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد در این دیدار از روحانیون مبارز به عنوان نعمتهای الهی و از برکات خدا در جامعه اسلامی یاد کرد و افزود: جامعه امروز مدیون ایثار و فداکاری های آنان است.

   وی در دیدار با مادر شهیدان رضوی، اظهار کرد: خانه عالم، خانه علم و تقواست و خانواده شهدا افتخار ملتند و در این میان، شهدای روحانی از جایگاه و امتیازات خاصی برخوردارند.

   حجت الاسلام امیرنژاد با اشاره به صبر و تحمل مشقت های فراوان توسط خانواده های شهدا، ابراز کرد: صبر، استقامت و ایستادگی شما، تاریخ را حیران گذاشته است.

   با هدف تکریم شهدای روحانی و روحانیون ایثارگر؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه به همراه جمعی از کارکنان سپاه میانه با حجت الاسلام فیضعلی قدوسی نیا از روحانیون ایثارگر و همچنین با خانواده شهیدان رضوی دیدار و از آن ها تجلیل کرد.