پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد اسکندری در دیدار مسئولان گروه جهادی با امام جمعه تبریز، افزود: در حوزه آموزش، هفت هزار و ۶۶۶ مورد با همکاری اداره کار، فنی حرفه ای استان و علوم پزشکی آموزش داشته‌ایم. در حوزه محرومیت زدایی، ۱۴۵ باب خانه محروم ساخته و ۱۵ طرح عمرانی در طرح کرامت ۱ […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد اسکندری در دیدار مسئولان گروه جهادی با امام جمعه تبریز، افزود: در حوزه آموزش، هفت هزار و ۶۶۶ مورد با همکاری اداره کار، فنی حرفه ای استان و علوم پزشکی آموزش داشته‌ایم. در حوزه محرومیت زدایی، ۱۴۵ باب خانه محروم ساخته و ۱۵ طرح عمرانی در طرح کرامت ۱ و ۲ ساخته شده است.

وی با اشاره به اقدامات این سازمان در سیل اخیر، خاطرنشان کرد: قرارگاه هایی در سه استان سیل زده ایجاد شد و گروه های جهادی به منطقه رفتند.۲۷۰ تن اقلام مختلف به همراه ۳۵۹ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند. این گروه ها یک میلیون لیتر آب آشامیدنی و و ۲۰۰ هزار لیتر اب معدنی در منطقه توزیع کردند.

اسکندری ادامه داد: علاوه بر اینها، ۲۸ هزار تخته پتو به مردم سیل زده اهدا شد و دو هزار قالیشویی نیز به صورت صلواتی به شستن قالی ها پرداختند. همچنین ۲۰۰ خانه و ۴۱ محله نیز لایروبی شد. همچنین ۱۰ تیم پزشکی نیز در منطقه حضور داشتند و در کل، پنج میلیارد ریال کمک نقدی به سیل زده ها اهدا شد.