کارگاه آموزشی امنیت شبکات اجتماعی و اثرات آن در اجتماع جهت بالابردن سطح اطلاعات فرماندهان حوزه وپایگاههای تابعه برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ کارگاه آموزشی امنیت شبکات اجتماعی و اثرات آن در اجتماع جهت بالابردن سطح اطلاعات فرماندهان حوزه وپایگاههای تابعه برگزار گردید.
محمد تقی هنربر مسئول هماهنگ کننده سازمان بسیج شهرداری تبریز با تقدیر وتشکر از معاونت ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان در خصوص برپای چنین جلساتی گفت: فضای مجازی وشبکه های اجتماعی برای اکثر مردم محیط ناشناخته و نا امن می باشد و باید در جهت آگاهسازی از خطرات و اتفاقات احتمالی جلسات آشنای با این قبیل مسائل اطلاع رسانی شود.
وی افزود: دشمن با استفاده از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی باورها و اعتقادات مان را هدف قرار داده و سعی بر تضعیف آنها دارد.
همچنین نوروز محمدی معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان بسیج شهرداری تبریز در این جلسه گفت:  امروزه بیشتر امورات به واسطه فضای مجازی در کمترین زمان و هزینه انجام می شود و کارآمد بودن آن غیر قابل انکار می باشد ولی در کنار این مسائل مواردی ریز و نکاتی قابل توجه می باشد که دقت در آنها ما را از اتفاقات زیادی حفظ می کند.
وی افزود : به جهت همه گیر شدن حضور در شبکه های اجتماعی باید در مورد آسیبهای آن آگاهسازی و اطلاع رسانی شود و مسئول محترم سازمان بسیج شهرداری  نیز با حمایت و تاکیدات خود ما را موظف به اطلاع رسانی و آگاهسازی در این خصوص نموده است.

 


یک پاسخ به “برگزاری کارگاه آموزشی امنیت شبکه های اجتماعی و اثرات آن در اجتماع”

 1. بسیجی گفت:

  «هوالشاهد»

  چه کسی میدانست ستاره زمینی هم باشد؟ وقتی که موج بر دستهای گره خورده در هم بنوازد و سنگینی سلاح بر شانه حس بشود و لب تلخی آب را مزه کند تازه آغاز ستاره شدن است .

  امشب را من اینجایم و تو از آب رد شده ای خط شکن.فین ها زده ای و رسیده ای به اول خط.

  تو هم تعجب کرده ای از سکوت خلوتی منطقه ، اما مهم وظیفه است و تو تمام عقل و منطقت را قبل از عملیات در سجده نماز شبت جا گذاشتی و آمدی و ما مکلف به نتیجه نیستیم.

  هنوز نفس نفس میزنی که جشن شروع می شود،نازنجک باران میشوی…موسیقی جنگ شروع به نواختن میکند،گلچین کردن آغاز می شود…دست قطع می شود، سر قاچ می شود. چشم خون می شود. گل ،گلگون می شود، لبها از هم به آه نه … به یا حسین باز می شود …

  امشب تو و دوستانت با همان لباس غواصی ستاره می شوید…
  http://uupload.ir/files/vk6b_(262).jpg
  « گرامی باد یاد و خاطره ی شهدای غواص عملیات کربلای چهار و پنج »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi