جانشین سپاه ناحیه مراغه گفت : پیشرفته ترین طرحهای دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران فتنه ۸۸ بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ سرهنگ پاسدار حمید ساعدی در همایش بصیرتی حوزه فاطمه الزهرا(س) افزود :دشمن در فتنه ۸۸ مشارکت ۸۵ درصدی مردم را تحمل نکرد و با همدستی عوامل داخلی خود ، شیرینی حضور و مشارکت مردم را به تلخی مبدل کرد .

وی با اشاره به اهداف دشمن در این فتنه گفت : دشمنان نظام با عوامل داخلی خود قصد براندازی و تغییر ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند.

وی ایجاد تغییر در رفتار نظام جمهوری اسلامی را از اهداف دشمنان برشمرد و افزود : دشمن برای از بین بردن نظام اسلامی برنامه های و اهداف زیادی داشت که ایجاد تغییر رفتار نظام ازجمله اهداف مهم دشمن بود .

جانشین سپاه مراغه خاطرنشان کرد : چون دشمنان نظام چه داخلی و چه خارجی در ۹ دی ۸۸ شکست سنگینی از مردم و نظام مقدس جمهوری اسلام خوردند برای فتنه های بعدی برنامه ریزی می کنند و باید مردم با بصیر و ولایی ایران اسلامی آگاه و آماده باشند  .

ساعدی در ادامه سخنان خود گفت :  یوم الله ۹دی پیامدهای از قبیل توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مقابله با توطئه های پیچیده ، تقویت قدرت بسیج مردمی و حضور مردم در صحنه های انقلاب را به همراه داشت.

وی به جمله مشهور امام خمینی (ره)  که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد  اشاره  کرد و گفت  : درکنار حضور  پر شور مردم  ، هدایت و تدابیر پیامبر گونه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موجب پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

وی تصریح کرد : اگر می خواهیم برای دشمن غلبه کنیم ،کشور مان را از گزند دشمن در امان باشد؛ باید همیشه و در همه حال گوش به فرمان ولایت باشیم تا دشمن جرائت تعرض به میهن اسلامی را نداشته باشد .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi