پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد با تجلیل از مادر شهید طالشی، مادران و پدران شهدا را رهروان واقعی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دانست و افزود: آنان فرزندان پاکشان را فدای اسلام و قرآن کردند و این مجاهدتی بزرگ است.    وی عزت، اقتدار و سربلندی کشور را مدیون خون شهدا دانست و […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد با تجلیل از مادر شهید طالشی، مادران و پدران شهدا را رهروان واقعی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دانست و افزود: آنان فرزندان پاکشان را فدای اسلام و قرآن کردند و این مجاهدتی بزرگ است.

   وی عزت، اقتدار و سربلندی کشور را مدیون خون شهدا دانست و بیان کرد: جوانان ما با نثار خون خود، انقلاب را برای همیشه بیمه کردند.

حجت الاسلام امیرنژاد اضافه کرد: آن ها کسانی بودند که در بهترین دوران زندگی، از جوانی خود و تمامی لذات و مادیات دنیا چشم پوشیدند تا اسلام، قرآن و انقلاب زنده بماند و این افتخاری بزرگ برای ماست.

   به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه به همراه جمعی از کارکنان سپاه با مادر شهید جلال طالشی دیدار کرد.