پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد کلامی افزود: سپاه امروزه مأمن مستضعفان دنیاست و این است که نظام سلطه را ناراحت می‌کند. سپاه پیشتاز مبارزه در جنگ اقتصادی و جنگ نرم است. تلاش نظام سلطه برای ایجاد شکاف بین انقلاب و مردم با تلاش سپاه خنثی می‌شود و این رویکرد سپاه باعث می‌شود که آن […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ محمد کلامی افزود: سپاه امروزه مأمن مستضعفان دنیاست و این است که نظام سلطه را ناراحت می‌کند. سپاه پیشتاز مبارزه در جنگ اقتصادی و جنگ نرم است. تلاش نظام سلطه برای ایجاد شکاف بین انقلاب و مردم با تلاش سپاه خنثی می‌شود و این رویکرد سپاه باعث می‌شود که آن ها مورد غضب اسکتبار قرار بگیرند. سپاه حافظ مردم است و هر وقت نظام احتیاج داشته باشد، وارد عمل می‌شود.

وی ادامه داد: آمریکا فکر می‌کرد که ایران در جنگ اقتصادی و با تحریم‌ها فلج می‌شود، اما دید که نمی‌تواند با ایران همانند کره شمالی رفتار کند و این به برکت حضور سپاه است.

کلامی در مورد تفاهم‌نامه احداث ۱۸۰۰ واحد مسکونی مابین سپاه عاشورا، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره‌کل بهزیستی استان گفت: ارزش پروژه ۵۰ میلیارد تومان است که اجرای این طرح نشانگر مبارزه با محرومیت توسط نیروهای انقلابی است.