پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ جعفر رزمی با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در خصوص سپاه افزود: طبق فرمایش امام خامنه ای سپاه پاسداران مولود مبارک انقلاب اسلامی است و در همه  جهان پس از صدر اسلام پدیده بی سابقه ای است. وی ادامه داد: دشمنی اصلی استکبار با این نهاد مقدس بخاطر همین […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ جعفر رزمی با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در خصوص سپاه افزود: طبق فرمایش امام خامنه ای سپاه پاسداران مولود مبارک انقلاب اسلامی است و در همه  جهان پس از صدر اسلام پدیده بی سابقه ای است.

وی ادامه داد: دشمنی اصلی استکبار با این نهاد مقدس بخاطر همین مسئله است چراکه وجود انقلاب اسلامی به وجود و حیات سپاه بستگی دارد و می توان گفت انقلاب اسلامی و سپاه لازم و ملزوم یکدیگر هستند.
رزمی بیان داشت: استکبار هر وقت از همان ابتدا اقدام به توطئه علیه کشور و انقلاب کرده سپاه با اقتدار و صلابت وارد عمل شده و سیلی و ضربات مهلکی بر دشمنان وارد کرده است.
این مقام مسئول ابراز کرد: اگر دشمنان از سپاه تعریف می کردند باید نگران می شدیم و این رفتار دشمنان با سپاه نشانگر این است که این نهاد همچنان راه خود را درست طی می کند.
وی وظیفه نسل جدید سپاه را مهم و سخت توصیف کرد و اظهار داشت: نسل گذشته با نثار جان و مال خود به نحو احسن از نظام و انقلاب پشتیبانی کردند و امروز ما هم باید با تمام توان وظایف خود را انجام دهیم تا انشالله قیامت شرمنده و رو سیاه امام و شهدا نباشیم.