پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی تاکید کرد: سپاه پاسداران در مبارزه با گروه های تروریستی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. وی گفت: این اقدام احمقانه آمریکا، یعنی اینکه سپاه کارش را درست انجام داده است و در برابر ظلم، غارت، استثمار، فتنه انگیزی، جنگ افروزی، تروریست پروری و … دولت آمریکا به […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ خلیل شریفی تاکید کرد: سپاه پاسداران در مبارزه با گروه های تروریستی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی گفت: این اقدام احمقانه آمریکا، یعنی اینکه سپاه کارش را درست انجام داده است و در برابر ظلم، غارت، استثمار، فتنه انگیزی، جنگ افروزی، تروریست پروری و … دولت آمریکا به خوبی ایستاده و نگذاشته نقشه‌های آنان اجرایی و به نتیجه برسد.

شریفی اضافه کرد: بحمدالله امروز شاهد توفیقات روز افزون سپاه در عرصه های نظامی، دفاعی و امنیتی هستیم و توانمندی سپاه با حضور نیروهای متعهد، انقلابی و عاشورایی لرزه بر دل دشمنان و بدخواهان کشور و نظام اسلامی افکنده است

وی وحدت و انسجام ملت و مسئولین کشور را در برابر اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را تحسین برانگیز دانست و گفت: ملت و مسئولان کشور در پیچ و خم‌های تاریخ این انقلاب نشان دادند که در کنار همدیگر هستند و لحظه‌ای از انقلاب و اطاعت از ولایت دست نکشیدند و افتخار جمهوری اسلامی ایران به این عزم و اراده است.

شریفی در پایان با بیان اینکه دشمنان در طول چهل سال گذشته با هر توطئه و حیله ای به دنبال فروپاشی نظام هستند، ولی تاکنون ناکام مانده‌اند، اظهارداشت: دشمنان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کینه‌های عمیقی بر دل دارد، چراکه با حضور سربازان ولایت همه توطئه‌های استکبار در منطقه خنثی شده است.