پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت‌الاسلام حسن کاملی فر اظهار داشت: امیدوارم فرصت های این چنینی مانند کنگره فرهنگی هنری را از دست ندهیم. کنگره فرهنگ و هنر سپاه برای اولین بار برگزار شد که مسئولان و مدعوین از برخورد، پذیرایی و برنامه‌های ما رضایت داشتند. معاون هماهنگ کننده سپاه آذربایجان شرقی نیز در ادامه […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت‌الاسلام حسن کاملی فر اظهار داشت: امیدوارم فرصت های این چنینی مانند کنگره فرهنگی هنری را از دست ندهیم. کنگره فرهنگ و هنر سپاه برای اولین بار برگزار شد که مسئولان و مدعوین از برخورد، پذیرایی و برنامه‌های ما رضایت داشتند.

معاون هماهنگ کننده سپاه آذربایجان شرقی نیز در ادامه کنگره فرهنگ و هنر سپاه را از برنامه های بزرگ و تاثیرگذار سپاه استان آذربایجان شرقی دانست و گفت: از تک تک اعضا که مانور همدلی و تلاش را به منصه ظهور رساندند، تشکر می کنم.

الیاس گلمحمدزاده ادامه داد: کمیته ها و اعضای آن ها قبل، حین و بعد از برکزاری کنگره در حال تلاش برای خدمت بودند که جا دارد از آن ها تشکر کنم. همچنین اجلاسیه ها و کنگره شهید باقری هم از دیگر برنامه های پربار امسال بود.