فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم وحدت نیروهای مسلح، گفت: در هر وهله‌ای ارتش احساس نیاز کرد، سپاه پاسداران آماده است تا ظرفیت‌های خود را در اختیار ارتش قرار دهد.


پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا: «تقویت ارتباطات ارتش و سپاه در حقیقت، تقویت ارتش اسلام است»؛ این جمله را سردار کریمیان در دیدار با فرمانده جدید تیپ ۲۱ حمزه سیدالشهدای آذربایجان عنوان کرد.

این دیدار که امروز بمناسبت معارفه سرهنگ کارگر به عنوان فرمانده تیپ ۲۱ حمزه در ستاد فرماندهی این یگان برگزار شد، سردار کریمیان با اشاره به رویکرد سپاه استان، ابراز کرد: در مرام ما تقویت ارتباط و برقراری اخوت و برادری بین نیروهای مسلح استان، جزو اولویت‌‌های اصلی است و سپاه عاشورا برای تحقق حداکثری این مهم تلاش می‌‌کند.

فرمانده سپاه عاشورا همچنین به ظرفیت‌‌های گسترده سپاه استان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به حجم بالای ماموریت و گستردگی نفوذ سپاه در بین مردم، این آمادگی وجود دارد تا هر کجا ارتش احساس نیاز کرد، ظرفیت‌‌های سپاه در اختیار ارتش قرار گیرد.

سردار کریمیان اذعان داشت: ما آقای کارگر را قبل از هر چیز بسیجی می‌‌شناسیم و امیدواریم در این مسئولیت جدید موفق باشند.

سرهنگ کارگر نیز در این دیدار با خیر مقدم گویی به سردار کریمیان و هیات همراه، اظهار کرد: حضور شما نقطه عطفی در دوران خدمت بنده است؛ بزرگترین درجه و عنوان بنده همین عنوان بسیجی است.

فرمانده جدید تیپ ۲۱ حمزه، گریزی به شهید صیاد شیرازی زد و افزود: بنده خیلی دلم می‌خواست شبیه صیاد شیرازی باشم و خصلت‌های ایشان در بنده نیز متجلی شود؛ یکی از الگوهای رفتار شهید صیاد شیرازی تقویت ارتباط ارتش و سپاه بود، بنده نیز از همان اول خدمتم به همین سلوک شهید صیاد پایبند بودم و تلاش کرده‌ام تا سپاه و ارتش کنار هم باشند.

وی تصریح کرد: ماهیت مردمی سپاه باعث شده ماموریت‌‌های این نهاد انقلابی گسترده باشد.

سرهنگ کارگر در پایان از سردار کریمیان طلب دعای خیر کرده و گفت: دعا کنید عاقبت بخیر شوم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi