نشست نهضت روشنگری به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید رجایی بستان آباد در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی شهدا برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ نشست نهضت روشنگری به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید رجایی بستان آباد در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی شهدا برگزار گردید.

در این نشست روشنگری ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستان آباد ، جناب سرهنگ حسین محمدی اظهار داشت : ما باید مارقین ، ناکسین و قاسطین زمانه خود را بشناسیم و مردم را از اهداف پلید آنها با خبر سازیم تا مردم از توطئه های آنها در امان باشند و دچار مکر و حیله نشوند.


یک پاسخ به “۹ دی حرکت خودجوش مردم و بدون هیچ بخشنامه‌ و دستورالعمل بود”

 1. بسیجی گفت:

  «هوالشاهد»
  چه کسی میدانست ستاره زمینی هم باشد؟وقتی که موج بر دستهای گره خورده در هم بنوازد و سنگینی سلاح بر شانه حس بشود و لب تلخی آب را مزه کند تازه آغاز ستاره شدن است .
  امشب را من اینجایم و تو از آب رد شده ای خط شکن.فین ها زده ای و رسیده ای به اول خط.
  تو هم تعجب کرده ای از سکوت خلوتی منطقه ، اما مهم وظیفه است و تو تمام عقل و منطقت را قبل از عملیات در سجده نماز شبت جا گذاشتی و آمدی و ما مکلف به نتیجه نیستیم.
  هنوز نفس نفس میزنی که جشن شروع می شود،نازنجک باران میشوی…موسیقی جنگ شروع به نواختن میکند،گلچین کردن آغاز می شود…دست قطع می شود، سر قاچ می شود. چشم خون می شود. گل ،گلگون می شود، لبها از هم به آه نه … به یا حسین باز می شود …
  امشب تو و دوستانت با همان لباس غواصی ستاره می شوید…

  «گرامی باد یاد و خاطره ی شهدای غواص عملیات کربلای چهار»

  http://uupload.ir/files/lot9_2_img_۲۰۱۶۰۲۱۶_۱ggg۴۳.jpg

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi