به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا؛ نظارت ستادی و بازدید میدانی توسط تیمی متشکل از مسئولین معاونتهای سپاه عاشورا از معاونتهای سازمان بسیج شهرداری به عمل آمد.
در ابتدا مسئول سازمان بسیج شهرداری تبریزبعد از خیر مقدم به حاضرین در جلسه با ارایه گزارشی جامع و کامل از عملکرد سازمان بسیج شهرداری تبریز خدمت در بسیج را بالاترین افتخار خود دانست.
معاونتهای سپاه عاشورا بعد از بازدید و عرض یابی میدانی از نحوه عملکرد معاونهای سازمان بسیج شهرداری طی جلسه اقدام به گزارش دهی نمودند و نقاط قوط و ضعف هرمعاونت در آن برسی و تجزیه تحلیل گردید.
سرهنگ گل محمد زاده معاون امور هماهنگی سپاه عاشورا با بیان حساسیت ماوریتهای بسیج الالخصوص در حوزه های فرهنگی اشاره نموده وگفت: سازمان بسیج شهرداری تبریز به جهت گستردگی شهرداریهای و سازمانها و نیز ارتباط مستقیم با مردم از چندین جهت دارای پتانسیل و ظرفیت جهت فعالیتهای فرهنگی و ارتقاء سلامت اداری ورضایت ارباب رجو نیز پرورش مدیران لایق وصادق می باشد.
وی در ادامه افزود :فعالیتهای که این سازمان تا کنون داشته بسیار ارزنده و در خور شان بوده و با گزارشات ارایه شده توسط معاونتهای حاضر سازمان بسیج شهرداری تبریز لایق تشویق وتشکر می باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها
تبلیغات
elmi