پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام محمدتقی صمددوخت با اشاره به حادثه مهم پیروزی انقلاب در سال ۵۷، گفت: مقاومت و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی با تدابیر حکیمانه امام(ره) موجب شکسته شدن ابهت کاذب رژیم طاغوت و نظام دیکتاتوری پهلوی شد . وی افزود: مردم و نسل جوان باید بدانند که ما برای […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام محمدتقی صمددوخت با اشاره به حادثه مهم پیروزی انقلاب در سال ۵۷، گفت: مقاومت و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی با تدابیر حکیمانه امام(ره) موجب شکسته شدن ابهت کاذب رژیم طاغوت و نظام دیکتاتوری پهلوی شد .

وی افزود: مردم و نسل جوان باید بدانند که ما برای حفظ نظام، آرمان های امام راحل(ره) و پرچم این نظام هزاران شهید نثار کردیم و دشمنان و بدخواهان این نظام بدانند امت حزب الله در همه حال گوش به فرمان مولای خودشان هستند.

حجت الاسلام صمددوخت اظهار داشت: اگرچه دشمنان قسم خورده این نهضت الهی هر روز طرحی نو برای براندازی آن در می اندازند ولی با عنایات خداوند متعال و در سایه ولایت پذیری، همدلی و وحدت کلمه،  ملت ولایتمدار ایران اسلامی همچنان ایستاده است و به هیچ قیمتی دست از ارزش های والای انقلاب و شهیدان و ولایت بر نخواهند کشید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا در پایان یادآور شد: مردم ولایتمدار، بصیر و شهیدپرور ایران اسلامی همانند سال های گذشته با حضور و مشارکت حداکثری خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند و لحظه ای از شهدا و حمایت از انقلاب خود غافل نمی شوند و کنار هم نمی روند.