پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد علت اصلی قوام و دوام انقلاب اسلامی ایران را مرهون خون شهدا دانست و بر لزوم استمرار راه آنان تاکید کرد و گفت: دانش آموزان باید همواره رهرو و ادامه دهنده مسیر و مکتب شهدا باشند.    وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حجت الاسلام حسن امیرنژاد علت اصلی قوام و دوام انقلاب اسلامی ایران را مرهون خون شهدا دانست و بر لزوم استمرار راه آنان تاکید کرد و گفت: دانش آموزان باید همواره رهرو و ادامه دهنده مسیر و مکتب شهدا باشند.

   وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)، پایه های حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را فرو ریخت و حکومتی بر اساس و معیار اسلام  ناب محمدی تشکیل داد، اظهار کرد: این حرکت بی نظیر و این جنبش عظیم مردمی تنها در سایه ایمان و وحدت مردمی حول محور ولایت بود که توانست معجزه آفرینی کند.

   حجت الاسلام امیرنژاد توطئه های دشمنان علیه نظام و انقلاب را گوشزد کرد و افزود: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران با سیاه نمایی و جنگ رسانه ای می خواهند مردم را نسبت به نظام بدبین کنند ولی ملت ایران آگاه و هوشیار است و بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیوندشان را با ولایت محکم تر خواهند کرد.

   نشست روشنگری و بصیرت افزایی سیاسی با شرکت بیش از ۲۰۰ نفر از دانش آموزان در دبیرستان پسرانه شاهد فجر و دبیرستان دخترانه فرزانگان میانه برگزار شد.