پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ فروغ الزمان تجلی با انتقاد از کج فهمی برخی از مسئولان، اظهارداشت: اگر راه حل مشکلات کشور و ضریب امنیتی ما غرب و امریکاست پس چرا کشورهایی چون عراق و .. که با امریکا ارتباط داشتند دچار نابودی و فروپاشی شدند. وی با اشاره به اینکه ایران کشور غنی است […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ فروغ الزمان تجلی با انتقاد از کج فهمی برخی از مسئولان، اظهارداشت: اگر راه حل مشکلات کشور و ضریب امنیتی ما غرب و امریکاست پس چرا کشورهایی چون عراق و .. که با امریکا ارتباط داشتند دچار نابودی و فروپاشی شدند.

وی با اشاره به اینکه ایران کشور غنی است و دارای ذخایر فراوان معدنی و طبیعت بکر، بیان کرد: تلاش استکبار به دست آوردن این ذخایر همچون نفت است، امریکا نفت ما را می خواهد تا ما را وابسته به خود کند همچنانکه در دوران پهلوی وابسته بودیم.

تجلی ادامه داد: اگر غرب و امریکا به جوانان ما بورسیه می دهد تلاش می کند با تربیت جوانان ما به سبک غربی، غرب زدگی را در کشورمان ترویج داده و با آن بر کشورمان مسلط شود و چگونه نسخه غرب می تواند ما را نجات دهد در حالی که در فساد و جنایت به نقطه آخر رسیده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود ولایت را مهم ترین مساله در اداره کشور عنوان و تاکید کرد: ولایت در روز غدیرخم مشخص شده است و بنای آن روز غدیر خم است و مگر تعیین نماینده و … است که مردم آن را انتخاب و تعیین کنند که برخی از مسئولان مدعی چنین تفکری هستند.