پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حکیمیان با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در خصوص جایگاه زن مسلمان، اظهارداشت: بانوان باید به نقش حیاتی خود در جامعه واقف باشند و آن را به خوبی ایفا کنند تا شاهد جامعه سالم باشیم. وی سلامت جامعه را در گرو نقش بانوان خواند و تاکید کرد: اگر بانوان […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ حکیمیان با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در خصوص جایگاه زن مسلمان، اظهارداشت: بانوان باید به نقش حیاتی خود در جامعه واقف باشند و آن را به خوبی ایفا کنند تا شاهد جامعه سالم باشیم.

وی سلامت جامعه را در گرو نقش بانوان خواند و تاکید کرد: اگر بانوان ما به خوبی نقش خود را در جامعه ایفا می کردند اکنون شاهد آسیب های اجتماعی متعددی در کشور نبودیم.

حکیمیان رسالت بانوان را در سلامت جامعه و آگاه سازی همچون نقش پیامبری دانست و یادآور شد: باید بانوان همچون پیامبر مسیر درست را در جامعه تبیین کنند تا بتوانیم ازپس مشکلات عدیده ای که در اثر بی توجهی به ارزش ها روبرو هستیم بربیاییم.

وی به توطئه های محتلف دشمنان در ناسالم کردن جامعه اشاره و بیان کرد: دشمنان برای کشورگشایی مدرن به جای جنگ سخت به جنگ نرم با ترویج انواع بی اخلاقی ها روی آورده اند تا بتوانند همچنان بر دنیا سلطه داشته باشند که باید آگاه باشیم.