پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ علیرضا رجبی با بیان اینکه این کنگره کار خود را  از اردیبهشت ماه آغاز کرده است، افزود: این کنگره مختص کارکنان سپاه است در آن ۹۴۳ شرکت نفر شرکت کرده و یکهزار و ۳۰۱ اثر از این تعداد به دبیرخانه کنگره رسیده است. وی ادامه داد: پس از داوری آثار […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ علیرضا رجبی با بیان اینکه این کنگره کار خود را  از اردیبهشت ماه آغاز کرده است، افزود: این کنگره مختص کارکنان سپاه است در آن ۹۴۳ شرکت نفر شرکت کرده و یکهزار و ۳۰۱ اثر از این تعداد به دبیرخانه کنگره رسیده است.

وی ادامه داد: پس از داوری آثار که در هر بخش سه نفر از داوران برجسته آثار را بررسی کردند، ۵۸ اثر به عنوان آثار برگزیده در اختتامیه گنگره معرقی و تجلیل می شوند.

رجبی برگزاری این کنگره را نشان دادن توانمندی پاسداران در عرصه فرهنگی و هنری عنوان و بیان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر ایستادگی در برابر دشمن در عرصه فرهنگی نیزمجاهدت می کنند چراکه رهبر فرزانه انقلاب نیز به آن تاکید دارند.

وی اضافه کرد: این کنگره در چهار بخش هنرهای تجسمی، نمایشی، شعر و ادب و بخش مداحی از دهم تا دوازهم بهمن در پارک موزه شمیم پایداری تبریز برگزار می شود.

رحبی اضافه کرد: همچنین نمایشگاهی از آثار برگزیده بخش هنرهای تجسمی در پارک موزه شمیم پایداری تبریز به عنوان برنامه های جنبی کنگره دایر می شود.