پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ این سری رویدادها که قرارگاه فضای مجازی بسیج در استان برنامه‌ریزی کرده است در هفت قالب هنرهای دیجیتال و مرتبط با فضای مجازی یعنی بازی (گیم)، پوستر، اینفو،کلیپ،کاریکاتور، موشن و شبکه های اجتماعی برگزار می شود. 🔹محورهای موضوعی این رویداد شامل؛ «فرهنگ و انقلاب اسلامی؛ راه رفته و نرفته، انقلاب […]

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا/ این سری رویدادها که قرارگاه فضای مجازی بسیج در استان برنامه‌ریزی کرده است در هفت قالب هنرهای دیجیتال و مرتبط با فضای مجازی یعنی بازی (گیم)، پوستر، اینفو،کلیپ،کاریکاتور، موشن و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
🔹محورهای موضوعی این رویداد شامل؛ «فرهنگ و انقلاب اسلامی؛ راه رفته و نرفته، انقلاب اسلامی؛ رویش‌ها و دستاوردها، انقلاب اسلامی و سرعت‌گیرها، انقلاب اسلامی و عدالت؛ نه به آن بدی، نه به این خوبی» است.
برنامه زمان‌بندی کارگاه‌های آموزشی، همفکری و ایده پردازی این مجموعه رویدادها از پنجم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و ۹ اسفندماه به‌عنوان تاریخ آیین اختتامیه و تجلیل از برترین‌ آثار تولیدی و شرکت‌کنندگان برگزیده هر بخش اعلام‌شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.cbaz.ir مراجعه کنند.